Jak Zarabiać na Kranikach Kryptowalutowych

firefaucet


Witam w kolejnej części poradnika o zarabianiu na kryptowalutach. W dzisiejszym wpisie postanowiłem rozwinąć temat i napisać trochę więcej o tym jak zarabiać na kranikach kryptowalutowych. Na potrzeby tego materiału wykorzystałem wygodny i zautomatyzowany kranik Firefaucet.win, który jest dobrym narzędziem na start dla początkującego zbieracza kryptowalut.

 

Firefaucet to automatyczny kranik kryptowalutowy, który nie wymaga od użytkownika zbyt wiele pracy. Obsługa ogranicza się do rejestracji na stronie i wpisania adresu potrfela. Dalsza część to już tylko chęci bo nawet najlepszy automatyczny kranik wymaga od Ciebie około 30-40 minut dziennie. Dzięki funkcji autoclaim kranik pozwala też odrobinę zautomatyzować proces zbierania i nie zmusza do  wiecznego siedzenia przed komputerem.

 

Pierwsze kroki z FireFaucet

firefaucet


Po rejestracji na Firefaucet.win możesz praktycznie od razu przejść do zbierania. Pierwszym krokiem jaki powinieneś wykonać by zwiększyć zyski jest wejście w ustawienia schowane w prawym górnym rogu i w sekcji Payout Boost wybrać 4x by zwiększyć wartość każdego naliczenia z kranika. Potem pozostaje tylko wpisać adres portfela i wrócić na stronę główną. W Firefaucet do wyboru masz 8 różnych kryptowalut takich jak Bitcoin, Litecoin Ethereum, Dash, Dogecoin, Tron, ZCash i DigiByte. Na pytanie co zbierać akurat nie odpowiem bo każdy ma swój rozum i zbiera co chce. W każdym razie przeglądając stronę główną można znaleź przelicznik i wtedy podjąć decyzję.

System zarabiania na kraniku Firefaucet jest dość prosty bo polega na zdobywaniu poziomu konta. Z każdym kolejnym dniem i każdym nowym kliknięciem zdobywasz ACP, które z kolei daje Ci wyższy level i premię w postaci małego fragmentu bitcoina. Możesz go odebrać na stronie głównej klikając w przycisk Collect Rewards. ACP gra tu największa rolę bo posłuży Ci do odpalenia opcji AUTOCLAIM czyli prostego automatu do zbierania kryptowalut. Najprostszym sposobem zdobycia ACP jest Faucet, którego możesz użyć co 30 minut i opcja PTC gdzie musisz obejrzeć kilka stron reklamowych. Na szczęśćie nie jest ich zbyt dużo, a czas spędzony na każdej z nich to 8 sekund.

Najmniej przyjemnym sposobem zdobywania ACP jest opcja Shortlinks gdzie czeka Cię walka w milionem reklam. Dla wytrwałych klikaczy znajdzie się też kilka innych sposobów jak Quizy czy możliwiść wypełnienia ankiet. W ramach testu wypełniliśmy kilka z nich ale nawet bez tych dodatków zarobisz wystarczająco dużo ACP by odpalić aytomatyczne zbieranie. Warto kilka razy dziennnie poswięcić minutę i sprawdzić zakładkę Tasks by odebrać kolejne darmowe ACP za dzienne wykonane zadania. ACP zbiera się łatwo i szybko więc trudno mieć zastrzeżenia do całego systemu.

 

AutoClaim

firefaucet autoclaim


Po zebraniu większej ilośći ACP możesz przejść się ustawienia automatu znajdującego się na stronie głównej. Włączenie Autoclaim ogranicza się do wybrania kryptowaluty i kliknięcia na Start Auto Faucet.  Teraz wybrana przez Ciebie kryptowaluta zbiera się sama aż do wyczerpania ACP.  Warto pamiętać, że ta strona musi być odpalona by automat działał. Co jakiś czas możesz spodziewać się też Happy Hours, która daje 50% więcej za każde kliknięcie. Dodatkowym sposobem na zarobek jest program partnerski, w którym dostaniesz 20% tego co wyklikają Twoje zaproszone osoby dlatego warto rozesłać kilka linków do znajomych by odrobinę zwiększyć zyski. Jeśli zaintersował Cię dzisiejszy wpis i chcesz wesprzeć Naszą pracę skorzystaj z linku zamieszczonego w tekście. Z góry dziękujęmy.

 

Wypłata Zebranych Kryptowalut

Wypłata zebranych środków jest równie prosta co rejestracja na stronie. Pierwszym krokiem jest wpisanie adresu swojego potrfela. Możesz to zrobić w zakładce Wallet Addresses znajdującej się w Menu. Po wpisaniu adresu portfela wybierz z Menu Wallet Balance, znajdź odpowiednią kryptowalutę, wpisz kwotę i potwierdź. Gotowe! Właśnie przelałeś kryptowaluty na swój portfel.

 

Małe Podsumowanie

Aktualnie większość dobrych kraników działa podobnie jak Firefaucet i posiada funkcję Autoclaim. Oczywiście nie wszedzie spotkasz się z ACP bo inne kraniki nazwą to sobie inaczej ale mechanizm nie ulegnie zmianie. Opisany dziś kranik kryptowalutowy jest bardzo wygodny, więc jeśli myślisz o zbieraniu kryptowalut to proponuję zacząć właśnie od niego.

By odczuć realny zysk  i faktycznie  zarabiać na kranikach kryptowalutowych warto zaprzęgnąć do pracy kilka, a nawet kilkanaście. Zajmie Ci to trochę więcej czasu ale przypilnowanie automatu jest znacznie łatwiejsze niż robienie wszystkiego ręcznie. Jeśli tego będzie za mało zawsze możesz skorzystać z programów partnerskich zamieszczonych w każdy z nich co może znacznie zwiększyć zyski. Zachęcam także do odwiedzenie działu Crypto-Box gdzie znajdziesz więcej przetestowanych przez Nas kraników wyposażonych w funkcję autoclaim. Jeśli masz inne pytania związane z kranikami kryptowalutowymi napisz do Nas.

Oceń Ten Wpis!!!

Średnia Głosów 0 / 5. Ilość Głosów: 0

Brak Głosów. Badż Pierwszym Który Oceni Ten Wpis!!!

Avatar

DareQ

Lat 34. Na co dzień związany z reklamą i branżą IT. Od 2016 roku skutecznie działa w branży kryptowalutowej i tematyce zarabiania w sieci. Po godzinach fotograf amator, maniak kina i badacz ludzkiej natury.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments