Jak Zarobić na Codziennym Wyszukiwaniu w Sieci

presearch - jak zarobić na wyszukiwaniu w sieci


Gdy pierwszy raz zetknąłem się z ideą zarabiania na wyszukiwaniu w internecie byłem nastawiony dość sceptycznie. Pomysł wydawał się zbyt piękny, a opinie w internecie tym bardziej nie zachęcały do testów. Jednak ciekowość zwyciężyła. To co wydawało się oszustwem szybko stało się kolejnym sposobem na dodatkowy zarobek w sieci. Dziś kilka słów o wyszukiwarce Presearch, która zamienia czas spędzony w internecie na kryptowaluty. Czym jest Presearch  i jak zarobić na codziennym wyszukiwaniu w sieci? Odpowiedzi znajdziesz w dalszej części tego wpisu.

 

Presearch – Jak to ugryźć

Projekt Presearch to na pierwszy rzut oka zwykła wyszukiwarka internetowa jakich pełno w sieci. Różni się tylko jednym małym drobiazgiem który zmienia wszystko. Po rejestracji płaci użytkownikom za codziennie wyszukiwanie w internecie. Każdego dnia za używanie wyszukiwarki Presearch możesz zarobić 8 tokenów PRE. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć że jest to dość mało ale czy kiedykolwiek ktoś płacił Ci za wyszukiwanie w internecie?

 

presearch panel użytkownika


Zarabianie z Presearch jest dość proste i ogranicza się do rejestracji na stronie Presearch.org. W procesie aktywacji konta nie musisz czekać na żadne linki aktywacyjne co czyni go dość szybkim i przyjemnym. Po krótkiej rejestracji logujesz na swoje konto Presearch gdzie masz pełny dostęp do ustawień. Warto się im przyjrzeć w wolnej chwili by dostosować je do swoich potrzeb choć nie jest to konieczne. W zależności od przeglądarki zostaniesz poproszony o zainstalowanie prostego dodatku, który tak na prawdę zmienia tylko Twoją dotychczasową stronę startową. Od tego momentu po prostu korzystasz z internetu tak jak dotychczas a każda wpisana w wyszukwarkę fraza to 0.25 PRE. Dodam także że po rejestracji z linka wstawionego w tym tekście dostaniesz na start 25 tokenów PRE. W przypadku rejestracji bez refflinka zaczniesz z zerowym stanem konta.

Odbierz Swoje Pierwsze Tokeny PRE

Wyszukiwarka Presearch posiada także prosty i przejrzysty program partnerski. Za każdego zwerbowanego do programu otrzymasz 25 Tokenów PRE, które dostaniesz pod warunkiem, że zdobędzie on minimum 50 tokenów PRE i będzie aktywny przez conajmniej 30 dni.

 

Nie warto Oszukiwać

Mówi się, że na wszystko jest metoda i zawsze można nagiąć coś do swoich potrzeb. W tym przypadku system zbudowano tak, że każde próba oszustwa działa na Twoją niekorzyść i w tym miejscu powiem, że nie warto tego sprawdzać. Wszystko za sprawą leveli, które zdobywasz w systemie. Presearch jest w stanie wyłapać nienaturalne sposoby wyszukiwania czy wszelkie dublowanie próby wyszukiwanie w kółko tego samego.  Każda taka próba kończy się spadkiem poziomu konta i oddala Cię od wypłaty. W przypadku regularnych prób oszustwa możesz też pożegnać się ze swoim kontem w systemie bo wielu już zbanowano za podobne działania. Wszysto oczywiście jest jasno i przejrzyście pokazane kiedy zajrzysz do ustawień.

 

Wypłata Kryptowaluty PRE

wypłata presearch


Wypłata zgromadzonych Tokenów PRE nie należy do rzeczy skomplikowanych i ogranicza się do kilku kliknieć. Wystarczy posiadać portfel obsługujący tokeny ERC20(TrustWallet lub MyEtherWallet). W razie jakichlowiek problemów dostępna jest także prosta instrukcja znajdująca się w panelu użytkownika Presearch. By zlecić wypłatę musisz uzbierać minimum 1000 PRE co nie zachęca do zbierania, ale z pomocą programu partnerskiego można to znacznie przyspieszyć.

 

Podsumowanie

Trudno pozbyć się nawyku korzystania z Google ale w tym przypadku warto spróbować. Zarabianie z Presearch jest praktycznie nie odczuwalne  ale to niestety zabawa na dłużej. Patrząć na obecny rozwój projektu można być spokojnym i dzień po dniu zdobywać kolejne tokeny PRE. Podsumowując,  Presearch działa, płaci i nie wymaga żadnych dodatkowych działań ze strony użytkownika więc chyba warto skorzystać. Presearch możesz także bez problemu połaczyć z opisywaną przeze mnie przeglądarką Netbox

 

Jak zawsze na koniec zachęcam do przetestowania Presearch i sprawdzenia jak ławto można zarobić na codziennym wyszukiwaniu w sieci. W razie pytań czy problemów służę pomocą. Jeśli znasz inne ciekawe sposoby na zarabianie w sieci, pisz do Nas bo chętnie przetestujemy nowości.

Oceń Ten Wpis!!!

Średnia Głosów 0 / 5. Ilość Głosów: 0

Brak Głosów. Badż Pierwszym Który Oceni Ten Wpis!!!

Avatar

DareQ

Lat 34. Na co dzień związany z reklamą i branżą IT. Od 2016 roku skutecznie działa w branży kryptowalutowej i tematyce zarabiania w sieci. Po godzinach fotograf amator, maniak kina i badacz ludzkiej natury.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments