Jak Zarabiać Kryptowaluty na Przeglądarce Internetowej

netbox-blobal 

 

Są kraniki,  aplikacje, airdropy i cała masa innych krypto-zabawek. Gdy nastał czas zarabiających przeglądarek życie zbieracza kryptowalut stało się odrobine prostsze. Dziś kilka słów o tym jak zarabiać kryptowaluty na przeglądarce internetowej. Zapraszam na krótkie omówienie projektu Netbox Global, który wypłaca kryptowalutę NBX za czas spędzony w sieci. Czym jest Netbox, jak działa i ile da się na tym zarobić? O tym wszystkim poniżej.


Spis Treści


 

Krótko o Przeglądarce Netbox

Chrome z portfelem – tak chyba najprościej można by opisać Netboxa bo w moim odczuciu jak na razie nie widać wielkich nakładów pracy. Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że jest dość skromnie i bez większych fajewerków. Do dobrze znanej przeglądarki dodano po prostu kilka dodatków i przejrzysty, prosty w użyciu portfel. W zasadzie to chyba wystarczy bo nie ma co ukrywać, że większości chodzi wyłącznie o łatwe zbieranie kryptowalut. Cel został osiągnięty bo przeglądarka działa, wynagradza każdego dnia i co najważniejsze nie zmusza do weryfikacji by mieć dostęp do zebranych coinów. Projekt jest jeszcze dość młody więc zapewne z czasem wprowadzi wiele nowości.

 

netbox-menuPanel Użytkownika Netbox

 

Rejestracja 

By rozpocząć przygodę z Netboxem trzeba go najpierw pobrać i zainstalować na komputerze jak każdą inna przeglądarkę. Po pierwszym odpaleniu czeka Cię proces zakładania konta, który także jest prosty i szybki. Ogranicza się do podania maila, hasła i wyklikania zabezpieczenia. Po drodze musisz oczywiście pospisywać wszystkie dane do logowania na porfel ale to norma w świecie portfeli kryptowalutowych.  Zostaniesz także  poproszony o wymyślenie drugiego hasła, które posłuży jako dodatkowe zabezpieczenie przy wypłatach zebranych środków. W tej kwestii jest dość dobrze bo widać jasno, że bezpieczeństwo użytkownika i jego zebranych środków stawiane jest na piewszym miejscu.

 

Zaraz po założeniu konta na portfel wpadają pierwsze powitalne coiny NBX. Gdyby tego było mało Netboxa wyposażono w przyzwoicie zbudowany program partnerski więc warto rozesłać linki i namówić kilku znajomych by zwiększyć zyski. Wszystkie szczegóły programu jak i bonusy za korzystanie z Netboxa opisane są dość przejrzyście w tabelach, które bez problemu znajdziesz klikając w odpowiednie zakładki na koncie. Wisienką na torcie z pewnością jest wbudowana opcja STAKE, która nie wymaga od Ciebie wysyłania coinów do zewnętrznych kopalni POS. Kopanie coinów NBX sprowadza się do podania kwoty i wpisania hasła. Od tego momentu Twoje zebrane coiny zaczynają pracować i zarabiać.

 

netbox-referral-programProgram Partnerski Netbox Global

 

Ważne: Pierwsze darmowe coiny NBX dostępne są  tylko po rejestracji z reflinka dlatego warto go poszukać. Bez refa zaczynasz z pustym portfelem!!! Linki w programie parnerskim Netbox są jednorazowe więc jeśli  planujesz w przyszłości  trochę na tym zarobić musisz wygenerować sobie większą ilość. Jeśli zechcesz zarejestrować się z Naszych zostawiam kilka poniżej.
 Netbox Link 1

Netbox Link 2

Netbox Link 3

 

Zarobki w Netbox

Jak to w końcu jest z tym zarabianiem? Nowego Lambo z tego nie będzie,  ale trzeba przyznać, że Netbox na dzień dzisiejszy wynagradza dość dobrze.  Trudno o konkretne liczby ale przy zwykłym korzystaniu z Netboxa dziennie wpada około 2-4 NBX. Jeśli dodać do tego zyski z programu partnerskiego i opcji STAKE to wierzcie mi, że nie jest najgorzej. Ze sprzedażą zebranych coinów również nie ma problemu. Aktualnie NBX znajduje się na kilku giełdach kryptowalutowych, a cena waha się w granicach 200-300 Satoshi. Cena chyba w tym miejscu ma dość małe znaczenie bo w pierwszej kolejności musisz zbudować portfel. Kryptowaluty to jeden z tych tematów, który warto potrzymać dłużej.  Moja rada to zbierać coiny i czekać na lepsze czasy bo wszystko w tej branży jeszcze przed nami…

Co ważne do Netboxa bez problemu podepniesz wyszukiwarkę Presearach co odrobinę zautomatyzuje proces zbierania kryptowalut. Dłuższy wpis  o tym jak zarobić na codziennym wyszukiwaniu w sieci  dzięki wyszukiwarce Presearch znajdziesz bez problemu odwiedzając dział o kryptowalutach. W całym tym przeglądarkowym wyścigu mamy jeszcze Brave, które chyba jest liderem w tematyce zarabiania, jednak biorąc pod uwagę, że wymaga od użytkowników weryfikacji by cokolwiek wypłacić  to Netbox staje się bardzo kuszącą alternatywą.

 

Podsumowanie

Czasem spotykam się ze stwierdzeniem, że kryptowaluty to nie zabawa dla wszystkich i to jeden z tych tematów, które wymagają sporej wiedzy i doświadczenia. Czy tak jest na prawdę? Tak i nie. W przypadku większości krypto-aplikacji  nie potrzeba być ekspertem by odebrać trochę kryptowalut zupełnie za darmo.  Netbox to nie jedyna przeglądarka pozwalająca zarobić. Aktualnie mamy jeszcze do wyboru BitTube i Brave, o których postaram się także napisać w niedalekiej przyszłości. Ja ze swojej strony zachęcam do przestowania Netboxa i wyciągnięcia własnych wniosków.  W razie pytań lub ewentualnych problemów zawsze służę pomocą.

Jeśli interesujesz się tematyką zbierania kryptowalut zajrzyj koniecznie do działu Crypto-Strefa gdzie znajdziesz polecane przez Nas kraniki kryptowalutowe i kopalnie. Chętnie zapoznam się też z Twoją  opinią o zarabianiu na przeglądarkach lub innych dobrych sposobach na darmowe kryptowaluty. To wszystko na dziś tak więc dzięki za uwagę.

 

Oceń Ten Wpis!!!

Średnia Głosów 0 / 5. Ilość Głosów: 0

Brak Głosów. Badż Pierwszym Który Oceni Ten Wpis!!!

Avatar

DareQ

Lat 34. Na co dzień związany z reklamą i branżą IT. Od 2016 roku skutecznie działa w branży kryptowalutowej i tematyce zarabiania w sieci. Po godzinach fotograf amator, maniak kina i badacz ludzkiej natury.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments